Форум міста Тячів

Вільне спілкування на різні теми

ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ВхідВхід  

Частка | 

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??

Донизу 

Чи можливі стосунки на відстані, в інтернеті??
Так
80%
 80% [ 4 ]
Ні
20%
 20% [ 1 ]
Можливі, але не щирі
0%
 0% [ 0 ]
Всього голосів : 5

АвторПовідомлення
шКоЛяРкА
Moderator
Moderator

Кількість повідомлень : 317
Дата реєстрації : 27.05.2008
Вік : 24

СтворюватиТема: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Пт Черв 06, 2008 10:23 pm

Зарас багато людей знайомляться через інтернет, інколи просто спілкування переростає в щось більше. Чи є у вашому житті така людина? Як ви ставитеся до стосунків на відстані, тобто по інтернету?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Vanobest
Moderator
Moderator

Кількість повідомлень : 213
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 35

СтворюватиТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Пт Черв 06, 2008 10:29 pm

Так ! ми з коханою дружиною познайомились по нету
На початок Донизу
Natali
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 424
Дата реєстрації : 10.02.2008
Вік : 27

СтворюватиТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Пт Черв 06, 2008 10:57 pm

У моєму житті вже давно з'явилася кохана мені людина завдяки інтернету.До стосунків по інтернету ставлюся цілком позитивно.
На початок Донизу
Юлясик
Гість

СтворюватиТема: ет тема,оч ксате...   Пт Черв 06, 2008 11:12 pm

я уже очень долго общаюсь по нету с одним человеком...и я в него влюбилас,етот человек тоже....ми очень счасливие=) даже тока потому что общаемса по нету......как не странно я когдато в ето не верила,но когда ето случилось со мной то я ....просто била в шоке,но счас ето совсем нормально! я очень хорошо к етому отношусь!!!!!=))))))))
На початок Донизу
hikeds
Moderator
Moderator

Кількість повідомлень : 233
Дата реєстрації : 30.05.2008
Вік : 30

СтворюватиТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Ср Черв 11, 2008 2:10 pm

Мій колега так само знайомися по інету з дівчатами. Просто сидів, спілкувався...
а потім нікому нічого не сказавши поїхав до однієї з них у Львів. Так там і залишився... жити.
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://forum.vynogradiv.com.ua/
sone4ka
Турист
Турист

Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 11.06.2008

СтворюватиТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   Вт Черв 17, 2008 5:49 pm

Серце возможно в этом мире все)) через паутину я познакомилась со своим мужем
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??   

На початок Донизу

Чи є у вашом житті важлива людина, що якби не інтернет ви б не зустрілися??
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум міста Тячів :: Взаимоотношения :: Он и Она-
Перейти до: